top of page

מוניות מרכז רפואי קפלן

מוניות מרכז רפואי קפלן טלפון 052-2782218 מוניות ספיישל לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ, מונית ממרכז רפואי קפלן לשדה התעופה.

שרות מוניות ספיישל 24/6, הזמנת מונית ספיישל ממרכז רפואי קפלן עד 4 נוסעים, 6 נוסעים יש להזמין מראש בלבד, מוניות מרווחות וחדישות, נהגים אדיבים, אנחנו דוגלים בשירות, אמינות ועמידה בזמנים.

מוניות מרכז רפואי קפלן

מחפשים מוניות ספיישל מרחובות?

הרשו לנו להציג את עצמנו. אנחנו מוניות רחובות אסף. זמינים היכן שאתם זקוקים לנו, שרות המוניות שלנו לא עונה רק על ציפיותיך, אלא עולים עליהם. מוניות ברחובות משרת את צרכיהם של תושבים ברחובות והסביבה. כבר שנים רבות, מוניות רחובות אסף מחויבים להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים. ראה רשימה מלאה של השירותים שלנו למטה וצור איתנו קשר לקביעת נסיעה.


מבוא קצר למוניות ברחובות

ועדת המוניות של ישראל  שמפקחת ומעניקה רישיונות למוניות המדליות המפורסמות נקראת משרד התחבורה. 


לכל מונית יש מספר מדליון, שנמצא על גבי צד המונית, על הדלתות הצדדיות שלה, על דופן משקוף הנהג ועל הקבלה שלך. מספר תעודת זהות זה חשוב להגשת תלונה או איתור פריט שאבד.


טיפ של מקורבים: זה בניגוד לחוק שנהג מונית מסרב לשירות בהתבסס על גזע, מוגבלות או יעד בישראל. כל נהגי המוניות בישראל נדרשים להסיע נוסע לכל יעד בארץ.

איך להזמין מונית ברחובות

כדי להזמין מונית, פשוט נופף למוניות מתקרבות משפת המדרכה. מוניות הזמינות יעצרו מיד אולם אם הנהג עם נוסע אזי הוא לא יעצור. או התקשרו מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218.


לעיתים בשעות העומס קשה למצוא מונית פנויה כאשר הביקוש מגיע לשיא (כלומר שעת העומס, כשיורד גשם וכו'), אם אתה צריך לקחת מונית בזמן זה, אולי כדאי לתכנן מראש. זמן אחר שבו המוניות מועטות הוא שעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר המוניות חוזרות מאיסוף תלמידים או איסוף עובדים או בכדי להחליף משמרות.


המספר המרבי של נוסעים המותר במונית רגילה על פי חוק הוא ארבעה נוסעים בלבד. כאשר המושב האחורי צפוף, נוסע אחד רשאי לשבת לצד הנהג.

אולם כאשר יש ילד מתחת לגיל חמש אז מותר לו לשבת על ברכי ההורים חגור יחד איתם במהלך הנסיעה.

הזמינו מונית בשלושה צעדים פשוטים

 1. התקשרו מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218

 2. קבעו זמן ואת מקום האיסוף זאת אומרת המיקום שלכם בכדי שאנו נוכל להביא אותכם ליעד שלכם בזמן.

 3. תגידו מראש כמה נוסעים אתם וכמה מזוודות ואנו נשריין עבורכם את המונית המתאימה

 4. שלמו במזומן בביט או בכרטיס אשראי, במידה ואתם עובדים איתנו על בסיס קבוע מאחת החברות אז פשוט התשלום הינו פעם בחודש בהעברה בנקאית.

תעריפי נסיעה במונית 

תעריפי המוניות בישראל נקבעים לפי מונה שאמור להיות מופעל כשהמונית מתחילה את הנסיעה. טעינת מטרים על ידי שילוב של מרחק וזמן.

נהגי מוניות חייבים להפעיל מונה על כל נסיעה גם אם נקבעה מראש, ויש קודי תעריפים שונים. התעריף הסטנדרטי בעיר הוא "קוד תעריף 1". טיפים אינם כלולים. אתה יכול לקרוא הכל על התעריפים המעודכנים באתר משרד התחבורה .

זכור: אם אתה מאחר למונית שלך, או אם אתה מארגן נסיעה בשעת לילה מאוחרת או מוקדם בבוקר, תחויב בעמלות נוספות. כל אגרה (כביש 6, מנהרה וכו') גם היא תוספת תשלום לתעריף.

מחיר הנסיעה במונית מיוחדת ("ספיישל") נקבע בהתאם ל-3 סוגי תעריפים וכולל תוספות שונות. על פי תקנות התעבורה, חלה חובה על נהג מונית להפעיל מונה בנסיעה עירונית ובינעירונית. המחירים תקפים מ־02/04/2023 ומתעדכנים ב–1 באפריל של כל שנה.

המחיר הנסיעה במונית לפי מונה מורכב מ:

 • תוספת הזמנת מונית 5.47 ₪ +

 • מצב התחלתי של המונה 11.85 ₪ +

 • זמן נסיעה × תעריף לדקה (א׳ 1.86 ₪, ב׳ 2.22 ₪, ג׳ 2.6 ₪) +

 • מרחק נסיעה × תעריף לק״מ (א׳ 1.86 ₪, ב׳ 2.22 ₪, ג׳ 2.6 ₪) +

 • תוספות שונות (אם קיים)

באילת מחיר לא כולל מע״מ (17%):

 • תוספת הזמנת מונית 4.67 ₪

 • מצב התחלתי של המונה 10.13 ₪

 • תעריף לדקה: א׳ 1.59 ₪ ב׳ 1.9 ₪ ג׳ 2.22 ₪

 • תעריף לק״מ: א׳ 1.59 ₪ ב׳ 1.9 ₪ ג׳ 2.22 ₪

תוספות לתעריפי הנסיעה במונית מיוחדת

 • הזמנה בטלפון או אפליקציה: תוספת של 5.47 ₪. באזור אילת 4.67 ₪

 • מטען: תוספת מזוודה בוטל

 • עגלת נכים: לא יגבה נהג המונית מחיר הסעה בעד הובלת עגלת נכים של נוסע במונית, אולם רשאי נהג המונית שלא להוביל יותר מעגלת נכים אחת

 • נוסע שלישי ורביעי: לא ניתן לגבות תוספת בגין נוסע שלישי ורביעי

 • נסיעה מנתב״ג: תוספת של 5 ₪

 • נסיעה מנמל תעופה רמון או חיפה: תוספת של 2 ₪

 • נסיעה בכביש 6: נסיעה בכביש 6 (למעט קטע 18 ממחלף עירון עד עין תות) - תוספת של 18.63 ₪. התוספת לנסיעה בקטע 18 של כביש 6 תעמוד על 6.8 ₪

 • נסיעה בנתיב המהיר: תוספת בנסיעה דרך "הנתיב המהיר" תהיה על פי עלות האגרה כפי שמוצגת על גבי השלט האלקטרוני בכניסה לנתיב אלא אם המונית פטורה מתשלום האגרה

 • נסיעה במנהרות הכרמל: התוספת בנסיעה דרך מנהרות הכרמל תהיה 10.84 ₪ לנסיעה בקטע אחד ו־21.68 ₪ לנסיעה בשני הקטעים

 • בנסיעה שכללה המתנה לנוסע ישולם בעד שעת המתנה:
  110.75 ₪ בתעריף א׳, 133.31 ₪ בתעריף ב׳ ו-155.87 ₪ בתעריף ג׳,
  באזור אילת – 94.68 ₪ בתעריף א׳, 113.94 ₪ בתעריף ב׳ ו-133.19 ₪ בתעריף ג׳.
  בעבור כל חלק יחסי של שעה ישולם תשלום יחסי.

האם אפשר להזמין מונית מרחובות לשדה התעופה?

כן, אתה בהחלט יכול! נסיעה עם מונה עבור נסיעות מרחובות לשדה התעופה אולם המחירים הם בין 160 ש"ח ל 200 ש"ח הכל תלוי בשעות הנסיעה לילה או יום מספר אנשים או מספר איסופים בדרך לשדה התעופה.


השגת מונית ברחובות והסביבה יכולה להיות הרפתקה לא קטנה, ועכשיו יש לכם את כל המשאבים, הידע והטיפים הדרושים כדי להפיק את הזמנת המונית , להישאר בטוחים וליהנות מהנסיעה ניתן לקרוא עלינו שרותים מוניות רחובות אסף.


זכרו, העיר רחובות הפכה עם השנים להיות עיר צפופה, וגם כשנראה שיש הרבה מוניות בכל הנקודות, זה יכול להיות אתגר לא קטן בנקודות מסוימות של היום להכניס את עצמכם למונית. ישנם מוניות שמשתמשים בשרותי GPS כדי לעזור לך למצוא את המונית הכי קרובה אליך. הקפידו להסתכל מסביב, לשים לב למספרי המוניות על דופן הדלתות ולעמוד במקום שבו קל יחסית למונית לעצור. אנחנו בטוחים שיש לך את זה!

אם מתחשק לכם לטייל, ולהנות מהעיר רחובות ולגלות את כל סודותיה התקשרו אלינו מוניות רחובות אסף ונשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

מונית משדה התעופה לרחובות

אנחנו יודעים שהדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה מגיע למדינה חדשה, הוא לחפש מונית לטיול שלך. לכן מוניות רחובות אסף יש לנו מונית משדה התעופה שתתאים לכולם. אם אתם מטיילים בקבוצה סטנדרטית של עד 4 אנשים, תוכלו ליהנות מהנסיעה שלכם בישראל באחת מהמוניות שלנו. נוכל להתאים את כולכם בנוחות באחד מהמוניות הנעימות שלנו עם כל המזוודות, הזמינו מונית מראש מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218. 

נסיעה במונית חוסכת זמן וכסף

דבר ראשון חנייה – מי מאתנו לא הרגש את העצבים על הבוקר שלאחר

שכבר הגעתם ליעד שלכם מהבית עכשיו צריך לחפש חנייה פנויה ותמיד אין חניה,

כשמוצאים חניה אז עוד צריך לשלם אגרת חניה או לחניון הרי כל החניות בעיר רחובות

כחול לבן, לסיכום עדיף כבר להזמין מונית רחובות אסף.


דבר שני כסף – להזמין מונית זה לא יקר תלוי מה הנסיעה ועד כמה הזמן

שלכם יקר לעיתים בחישוב כללי המוניות חוסכת לכם סכומי כסף לא קטנים

בהוצאות שונות שנהג רכב פרטי צריך לשלם כגון דלק, טיפולים שוטפים

ליקויים חנייה אגרות רישוי, הפרט הכי חשוב זה זמן, הכי טוב להזמין

מונית רחובות אסף והנהג מונית ימתין לך.


דבר שלישי חווית נסיעה בכבישי הארץ  – לא תמיד קל ונוח לנהוג בארץ ישראל בפרט בשעות העומס או לעמוד בפקקים ולנסות להתרכז כל הזמן בדרך ובתנועה במקום זאת תוכלו להתרווח לכם במונית וליהנות מהנסיעה להינות מהמזגן ממוזיקה טובה או סתם שיחה נעימה עם נהג המונית ולהגיע ליעד מחיוכים, לכן עדיף להזמין מונית מראש מוניות רחובות אסף.


דבר רביעי ולא פחות חשוב הוא ניצול זמן נכון!  – נסיעה במונית חוסכת לכם המון הזמן לשיחות טלפון בדרך, או לאכול, לשתות משהו, אין צורך לחפש חניה, אין צורך לשלם עבור חניה, אפשר לפתוח מחשב בדרך לקרוא להתכונן למבחן, או להכין מסמך לפגישה חשובה, אנו מוניות רחובות אסף ערוכים ומחכים להזמנות שלכם.


דבר חמישי תחשבו ירוק  – אם הסביבה חשובה החור באוזון גדל משנה לשנה ואתם נמנים עם אותם משפחות ואנשים שחשוב להם לשמור על הסביבה, חשוב שתדעו שנסיעה במוניות מסוג דיזל ישנה פליטת גזים גבוהה לכן כל רכב נוסף שעולה לכביש פולט יותר גזים עזרו לנו לשמור על העולם והזמינו מונית רחובות אסף מראש.


דבר שישי בטיחות ומקצועיות – נהגי המוניות בישראל עברו הכשרה מקצועית ומקיפה להסיע נוסעים בשכר לנהוג ברכב ציבורי כחלק מההכשרה לומדים עזרה ראשונה, ידיעת התמרורים הכבישים ומפות הארץ, יתרה מזו נהג מונית נמצא כל היום על הכביש ונתקל בהרבה מקרים על הכביש ולעיתים הנהג כבר יותר לאן הרכב מקדימה יפנה לפי התנהגות הנהג מקדימה, מוניות רחובות אסף נהגים זהירים נסיעה בטוחה רגועה ומקצועית.

כידוע מונית מרחובות לנתב"ג היא נסיעה שיש לנהל ועדיף להזמין מראש כדי לעמוד בזמני הטיסה. במיוחד אם יש לכם גם משפחה מרובת ילדים, וגם מטען, אנו מוניות רחובות אסף הפתרון שלכם לנסיעה לשדה התעופה בן גוריון.

מוניות רחובות אסף
מוניות רחובות אסף

הזמנת מונית ברחובות

כאשר אנו מזמינים מונית ספיישל בעיר רחובות אנו רוצים את המונית כמה שיותר מהר אם זה בגלל שיורד גשם או בגלל שאנו ממהרים לעבודה, לקחת את הילד לגן, או לקניון רחובות, או לבדיקה בבית חולים קפלן, או למכון ויצמן או לפקולטה לחקלאות, ישנם גם מוזאונים ברחובות.

אולם הזמנת מונית לא משנה לאן אנחנו תמיד ממהרים ורוצים את המונית כאן ועכשיו.

לכן מוניות רחובות טלפון תמיד זמינים עבורכם, מוניות ברחובות 24/7 וערוכים לכל נסיעה בעיר רחובות או לכל יעד אשר תרצו להגיע אליו.

אנו מוניות רחובות אסף נמצאים בכל שכונות העיר רחובות והסביבה:

קרית משה, אזור תעשייה קריית רכטמן, אפרים, סלע, שיכון ותיקים, שלמה אבן גבירול כפר גבירול, שכונת רמז, נאות כרמים, רחובות ההולנדית, פארק תעשיות רחובות, אפריקה ישראל, גינות סביון, נווה עמית, נווה יהודה, התחנה המרכזית קניון רחובות, נווה אלון, מרמורק, שעריים, שרונה, שכונת גבעתי, מילצ'ן, עין גנים, רחובות החדשה, חבצלת, מרכז רפואי קפלן, הרצל, אושיות, גינות סביון, רמת אהרון, קרית ההגנה, היובל, אבני חן, קריית דוד, דניה, פארק המדע רחובות, מלון לאונרדו רחובות, רחובות ההולנדית, אחוזת הנשיא, הפקולטה לחקלאות, מכון וייצמן, מוניות סתריה, מוניות נעןמוניות גיבתון, בילו, שילר, מוניות מזכרת בתיה, מוניות קרית עקרון, סתריה, גבעת ברנר, נען, מכללת פרס.

בואו לחוות את מכון ויצמן למדע

הציבור הרחב מוזמן לסייר בקמפוס של מכון ויצמן למדע. מרכז המבקרים החדיש על-שם לוינסון הינו שער הכניסה שלכם למכון ומספק לאורחים צוהר לאופיו הייחודי של המחקר במכון ולתגליותיו המדעיות, ולתפקידו המרכזי בעולם המדע והטכנולוגיה הישראליים.

המכון מציע שפע של הזדמנויות חינוכיות וחווייתיות לאורחיו. אנשי המקצוע שלנו יארגנו סיורים מותאמים אישית עבורכם, עבור משפחתכם או עבור קבוצה מאורגנת, ויציעו לכם מידע מפורט, מפות ושירותים נוספים אשר יסייעו להפוך את ביקורכם בקמפוס לחוויה בלתי-נשכחת.


הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה על שם רוברט ה. סמית

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה על שם רוברט ה. סמית היא המוסד היחיד ללימודים גבוהים בישראל המציע תארים אוניברסיטאיים במדעי החקלאות. בנוסף, מתקיימים בפקולטה בית ספר למדעי התזונה ובית ספר לרפואה וטרינרית.


הפקולטה לחקלאות עוסקים בהכשרת הדור הבא של מדענים ומומחים העוסקים בתחומי החקלאות, המזון והסביבה. הצלחתנו מתבססת על טיפוח מצוינות אקדמית וחיזוק הקשר עם המגזר החקלאי והתעשייתי, בתחומים הרלוונטיים. אתגרי הפקולטה לשנים הבאות כוללים המשך התפתחות וחדשנות במחקר, הגדלת האטרקטיביות של תחומי הלימוד בקמפוס לקהלים חדשים וגדולים, יצירת קשרי מחקר עם מוסדות מובילים בחו"ל והפיכת הקמפוס ברחובות למרכז הישראלי ליזמות בתחומי החקלאות, המזון והסביבה.

דפנה קורן כהן מדריכת טיולים כותבת בעיתון הארץ על העיר רחובות

סיפור המושבה רחובות, שהוקמה ב-1890, מגולל בתוכו את אחד הפרקים היותר מרתקים והפחות מסופרים בהיסטוריה של הקמת היישוב העברי בארץ. כידוע, רחובות לא נחשבת כיום ליעד קלאסי לסיורים מודרכים, ובעוד שרוב הישראלים מכירים את כל סיפורי המושבות (למשל זכרון יעקב, ראש פינה ומזכרת בתיה – בה גדלתי) שנתמכו על ידי הברון רוטשילד, הסיפור של רחובות היה שונה. לא רק שהיא לא נתמכה על ידי הברון וקמה באופן עצמאי לגמרי, לא רק התפרסמה כמושבה העצמאית ביישוב אלא שאופייה היזמי היה לשם דבר באותן שנים, ממנו התפעלו בין השאר – הרצל, רוטשילד והרב קוק.

רחובות הילכה קסם על אנשי רוח רבים וחלוצים שהתאהבו בה לחלוטין. אחד הדברים שפירסמו אותה היה הפתיחות והנדיבות שבה קיבלו מתיישביה אורחים חדשים. כשרחל המשוררת הגיעה לארץ היא פגשה בחלוצה חנה מייזל, שהקימה את חוות העלמות בכנרת בה הכשירה נשים לעבודה בחקלאות. מייזל הציעה לרחל ולאחיותיה לבקר קודם כל במושבה רחובות, "כי שם מקבלים את החלוצים בסבר פנים יפות". בהתאם להמלצתה, השתקעה המשוררת ברחובות למשך שנה, למדה עברית מילדי הגן, ובין השאר גם התאהבה בחלוץ נקדימון אלטשולר, בן למקימי המושבה.


להמשך קריאה.....


הזמינו מונית מראש מאיתנו מוניות רחובות אסף לכל יעד ואנו נשלח לכם  אחד הנהגים המקצועיים והשירותים של מוניות רחובות אסף, אנו מחכים לכל הזמנת מונית מרחובות.


אנו עובדים עם מספר גדול של נהגי מוניות בכל רחבי העיר רחובות והסביבה לכן השרות שלנו מהיר ומענה מידי חלק ממוניות אלו הם:

מוניות גבעת ברנר, מוניות קרית משה רחובות, מוניות רחובות החדשה, מוניות קרית עקרון,מוניות מזכרת בתיה, מוניות ברחובות אסף, מוניות קרית ההגנה רחובות, מוניות מרכז רפואי רחובות, taxi in rehovot, מוניות ברחובות, מוניות פארק המדע, מוניות ברחובות ההולנדית, מוניות כפר גבירול, מוניות קניון רחובות, מוניות רכבת רחובות, מוניות ברחובות אסף, מוניות בילו.

המלצות וביקורות מונית מרחובות לשדה התעופה

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לכם את השירותים הטובים ביותר שמגיעים לכם, ואוהבים לקבל משוב מלקוחותינו בנוגע לעבודה שלנו. בדוק את ההמלצות והביקורות שקיבלנו מלקוחות קודמים וחוזרים. אנו ממליצים לך לכתוב ביקורת משלך לאחר התנסות בשירות מוניות רחובות אסף. כתוב לנו ביקורת כאן משתדלים להגיב לכל לקוח על כל תגובה מחכים לביקורת שלך.

מוניות רחובות אסף
IMG-20240128-WA0010.jpg

  מוניות מרכז רפואי קפלן – 24/6 מסביב לשעון!

מוניות רחובות אסף מעניקה מגוון רחב של שירותי מוניות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בעיר רחובות כאשר בין הנפוצים ביותר ניתן למצוא:

 • מוניות ספיישל ברחובות לנסיעות עירוניות או בין עירוניות ברחובות

מוניות רחובות אסף ניתן להשיג מוניות 4-6 נוסעים כל המוניות עוברות בדיקות תקופתיות על מנת לעמוד בחוקים המחמירים של תקנות משרד התחבורה וניקיון יומיומי על מנת שהנוסעים יוכלו ליהנות מחווית נסיעה נעימה, ריחנית ונקייה מריחות לא נעימים אשר עלולים להידבק או להשפיע על חווית הנסיעה כל המוניות עוברות ניקיון וחיטוי בעקבות משבר הקורונה.

מונית מרחובות לשדה התעופה

מוניות מכון ויצמן רחובות מציעים שירותי מונית מרחובות לנתב"ג ספיישל עסקיים ופרטיים איכותיים בכל אזור העיר רחובות במחירים נוחים.

להזמנת מוניות מרכז רפואי קפלן התקשרו טלפון 052-2782218

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות מוניות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.


שעות פעילות מוניות מרכז רפואי קפלן:

יום ראשון עד חמישי 24 שעות

יום שישי עד שעה לפני כניסת שבת

מוצאי שבת שעה לאחר צאת השבת.

ניתן להזמין מונית מרחובות לכל הארץ

קבוצת מוניות ברחובות נותנים מענה למוניות ספיישל לנסיעה בעיר רחובות או מענה למוניות ברחובות ולכל רחבי הארץ בזמינות מידית או הזמנה עתידית, הניסיון שלנו בתחום מוניות הספיישל הוא: כשלקוח בוחר מונית לקניון, או מונית לרכבת רחובות או מונית לטיול, או למספר ימים לא כדיי לחפש את הזול ביותר! כדאי להזמין מונית עם הביקורות החיביות ביותר.

נהגי המוניות שאתם אנו עובדים ביחד חיים יום יום את הכבישים ואת העיר רחובות, זו הסיבה שהם עובדים עם קבוצת מוניות ברחובות, מעבר לזה הם פשוט אוהבים את מה שהם עושים! אצלנו תמצאו מונית מרחובות לכל יעד:

מונית מרחובות לאופקים

מונית מרחובות לאור יהודה

מונית מרחובות לאור עקיבא

מונית מרחובות לאבן שמואל

מונית מרחובות לאורנית

מונית מרחובות לאזור

מונית מרחובות לאחווה

מונית מרחובות לאפרת

מונית מרחובות לארסוף

מונית מרחובות לארז

מונית מרחובות לאחיסמך

מונית מרחובות לאחיהוד

מונית מרחובות לאחיעזר

מונית מרחובות לאליכין

מונית מרחובות לאלמוג

מונית מרחובות לאלפי מנשה

מונית מרחובות לאלקנה

מונית מרחובות לאמונים

מונית מרחובות לאמנון

מונית מרחובות לאשתאול

מונית מרחובות לאילת

מונית מרחובות לאלעד

מונית מרחובות לאריאל

מונית מרחובות לאשדוד

מונית מרחובות לאשקלון

מונית מרחובות לבארי

מונית מרחובות לבאר גנים

מונית מרחובות לבאר שבע

מונית מרחובות לבאר אורה

מונית מרחובות לבארותיים

מונית מרחובות לבארות יצחק

מונית מרחובות לבאר מילכה

מונית מרחובות לבאר טוביה

מונית מרחובות לבאר יעקב

מונית מרחובות לבת שלמה

מונית מרחובות לברקת

מונית מרחובות לברקן

מונית מרחובות לברכיה

מונית מרחובות לברור חיל

מונית מרחובות לבקוע

מונית מרחובות לגבעת עדה

מונית מרחובות לבניה

מונית מרחובות לבני עיש

מונית מרחובות לבני עטרות

מונית מרחובות לבני דרור

מונית מרחובות לבן שמן

מונית מרחובות לבית חשמונאי

מונית מרחובות לבית חלקיה

מונית מרחובות לבית הלל

מונית מרחובות לבית הלוי

מונית מרחובות לבית דגן

מונית מרחובות לבית גמליאל

מונית מרחובות לבית אריה

מונית מרחובות לבית אלעזרי

מונית מרחובות לבית אל

מונית מרחובות לביצרון

מונית מרחובות לבנימינה

מונית מרחובות לבני עיש

מונית מרחובות לבני ראם

מונית מרחובות לבית שאן

מונית מרחובות לבית שמש

מונית מרחובות לביתר עילית

מונית מרחובות לבני ברק

מונית מרחובות לבת ים

מונית מרחובות לגבעתיים

מונית מרחובות לגדרה

מונית מרחובות לגני טל

מונית מרחובות לגאולי תימן

מונית מרחובות לגאולים

מונית מרחובות לגאליה

מונית מרחובות לגבולות

מונית מרחובות לגבים

מונית מרחובות לגבע

מונית מרחובות לגבעולים

מונית מרחובות לגבעות בר

מונית מרחובות לגבעת אבני

מונית מרחובות לגבעת אלה

מונית מרחובות לגבעת ברנר

מונית מרחובות לגבעת השלושה

מונית מרחובות לגבעת זאב

מונית מרחובות לגבעת ח"ן

מונית מרחובות לגבעת יואב

מונית מרחובות לגבעת יערים

מונית מרחובות לגבעת כ"ח

מונית מרחובות לגבעת ניל"י

מונית מרחובות לגבעת עוז

מונית מרחובות לגבעת שמואל

מונית מרחובות לגבעת שמש

מונית מרחובות לגבעת שפירא

מונית מרחובות לגבעתי

מונית מרחובות לגברעם

מונית מרחובות לגדיד

מונית מרחובות לגדיש

מונית מרחובות לגדעונה

מונית מרחובות לגונן

מונית מרחובות לגורן

מונית מרחובות לגזית

מונית מרחובות לגזר

מונית מרחובות לגיבתון

מונית מרחובות לגינוסר

מונית מרחובות לגינתון

מונית מרחובות לגליל ים

מונית מרחובות לגלעד

מונית מרחובות לגמזו

מונית מרחובות לגן יבנה

מונית מרחובות לגן נר

מונית מרחובות לגן שלמה

מונית מרחובות לגן שורק

מונית מרחובות גן שמואל

מונית מרחובות לגנות

מונית מרחובות לגני הדר

מונית מרחובות לגני יוחנן

מונית מרחובות לגני תקווה

מונית מרחובות לגנים

מונית מרחובות לגעש

מונית מרחובות לגעתון

מונית מרחובות לגפן

מונית מרחובות לגרופית

מונית מרחובות לגשר

מונית מרחובות לגת רימון

מונית מרחובות לדימונה

מונית מרחובות לדלית אל כרמל

מונית מרחובות לדבורה

מונית מרחובות לדבירה

מונית מרחובות לדברת

מונית מרחובות לדגניה

מונית מרחובות לדובב

מונית מרחובות לדוגית

מונית מרחובות לדולב

מונית מרחובות לדור

מונית מרחובות לדורות

מונית מרחובות לדישון

מונית מרחובות לדליה

מונית מרחובות לדלתון

מונית מרחובות לדן

מונית מרחובות לדפנה

מונית מרחובות לדקל

מונית מרחובות להוד השרון

מונית מרחובות להרצליה

מונית מרחובות להאון

מונית מרחובות להבונים

מונית מרחובות להגושרים

מונית מרחובות להדר עם

מונית מרחובות להודיה

מונית מרחובות להודיות

מונית מרחובות להושעיה

מונית מרחובות להזורע

מונית מרחובות להזורעים

מונית מרחובות להחותרים

מונית מרחובות להיוגב

מונית מרחובות להילה

מונית מרחובות להמעפיל

מונית מרחובות להסוללים

מונית מרחובות להעוגן

מונית מרחובות להר אדר

מונית מרחובות להר גילה

מונית מרחובות להר עמשא

מונית מרחובות להראל

מונית מרחובות להרדוף

מונית מרחובות להררית

מונית מרחובות לורד יריחו

מונית מרחובות לורדון

מונית מרחובות לזבדיאל

מונית מרחובות לזוהר

מונית מרחובות לזיקים

מונית מרחובות לזיתן

מונית מרחובות לזיכרון יעקב

מונית מרחובות לזכריה

מונית מרחובות לזמר

מונית מרחובות לזמרת

מונית מרחובות לזנוח

מונית מרחובות לזרועה

מונית מרחובות לזרחיה

מונית מרחובות לחדרה

מונית מרחובות לחריש

מונית מרחובות לחולון

מונית מרחובות לחיפה

מונית מרחובות לטבריה

מונית מרחובות לטירת הכרמל

מונית מרחובות ליבנה

מונית מרחובות ליהוד

מונית מרחובות ליקנעם

מונית מרחובות לירושלים

מונית מרחובות לכנרת

מונית מרחובות לכפר אחים

מונית מרחובות לכפר טרומן

מונית מרחובות לכפר סבא

מונית מרחובות לכרמיאל

מונית מרחובות ללוד

מונית מרחובות למגדל העמק

מונית מרחובות למודיעין/מכבים

מונית מרחובות למושב ינון

מונית מרחובות למושב מצליח

מונית מרחובות למירון

מונית מרחובות למלונות ים המלח

מונית מרחובות למעלה אדומים

מונית מרחובות למעלות תרשיחא

מונית מרחובות למצדה

מונית מרחובות לנבטים

מונית מרחובות לנהריה

מונית מרחובות לנס ציונה

מונית מרחובות לנצרת

מונית מרחובות לנצרת עילית

מונית מרחובות לנשר

מונית מרחובות לנתב״ג

מונית מרחובות לשדה התעופה

מונית מרחובות לנתיבות

מונית מרחובות לנתניה

מונית מרחובות לעין גדי

מונית מרחובות לעכו

מונית מרחובות לעפולה

מונית מרחובות לערד

מונית מרחובות לפתח תקווה

מונית מרחובות לצאלים

מונית מרחובות לצפת

מונית מרחובות לקיסריה

מונית מרחובות לקרית אונו

מונית מרחובות לקרית אתא

מונית מרחובות לקרית ביאליק

מונית מרחובות לקרית גת

מונית מרחובות לקרית ים

מונית מרחובות לקרית מוצקין

מונית מרחובות לקרית מלאכי

מונית מרחובות לקרית שמונה

מונית מרחובות לראש העין

מונית מרחובות לראשון לציון

מונית מרחובות לרהט

מונית מרחובות לרמלה

מונית מרחובות לרמת גן

מונית מרחובות לרמת השרון

מונית מרחובות לרעננה

מונית מרחובות לשאר ישוב

מונית מרחובות לשבי שומרון

מונית מרחובות לשבי ציון

מונית מרחובות לשבע בארות

מונית מרחובות לשגב-שלום

מונית מרחובות לשדה אילן

מונית מרחובות לשדה אליהו

מונית מרחובות לשדה אליעזר

מונית מרחובות לשדה בוקר

מונית מרחובות לשדה דוד

מונית מרחובות לשדה ורבורג

מונית מרחובות לשדה יואב

מונית מרחובות לשדה יעקב

מונית מרחובות לשדה יצחק

מונית מרחובות לשדה משה

מונית מרחובות לשדה נחום

מונית מרחובות לשדה נחמיה

מונית מרחובות לשדה ניצן

מונית מרחובות לשדה עוזיהו

מונית מרחובות לשדה צבי

מונית מרחובות לשדות ים

מונית מרחובות לשדות מיכה

מונית מרחובות לשדי אברהם

מונית מרחובות לשדי חמד

מונית מרחובות לשדי תרומות

מונית מרחובות לשדמה

מונית מרחובות לשדמות דבורה

מונית מרחובות לשדמות מחולה

מונית מרחובות לשדרות

מונית מרחובות לשואבה

מונית מרחובות לשובה

מונית מרחובות לשובל

מונית מרחובות לשוהם

מונית מרחובות לשומרה

מונית מרחובות לשומריה

מונית מרחובות לשוקדה

מונית מרחובות לשורש

מונית מרחובות לשורשים

מונית מרחובות לשושנת העמקים

מונית מרחובות לשזור

מונית מרחובות לשחר

מונית מרחובות לשחרות

מונית מרחובות לשיבולים

מונית מרחובות לשיטים

מונית מרחובות לשילה

מונית מרחובות לשילת

מונית מרחובות לשכניה

מונית מרחובות לשלווה

מונית מרחובות לשלווה במדבר

מונית מרחובות לשלוחות

מונית מרחובות לשלומי

מונית מרחובות לשלומית

מונית מרחובות לשליו

מונית מרחובות לשמיר

מונית מרחובות לשמעה

מונית מרחובות לשמרת

מונית מרחובות לשמשית

מונית מרחובות לשני

מונית מרחובות לשניר

מונית מרחובות לשעורים

מונית מרחובות לשעל

מונית מרחובות לשעלבים

מונית מרחובות לשער אפרים

מונית מרחובות לשער הגולן

מונית מרחובות לשער העמקים

מונית מרחובות לשער מנשה

מונית מרחובות לשערי אברהם

מונית מרחובות לשערי תקווה

מונית מרחובות לשפיים

מונית מרחובות לשפיר

מונית מרחובות לשפר

מונית מרחובות לשפרעם

מונית מרחובות לשקד

מונית מרחובות לשקף

מונית מרחובות לשרונה

מונית מרחובות לשריגים

מונית מרחובות לשריד

מונית מרחובות לשרשרת

מונית מרחובות לשתולה

מונית מרחובות לשתולים

מונית מרחובות לתאשור

מונית מרחובות לתדהר

מונית מרחובות לתובל

מונית מרחובות לתומר

מונית מרחובות לתושיה

מונית מרחובות לתימורים

מונית מרחובות לתירוש

מונית מרחובות לתל יוסף

מונית מרחובות לתל יצחק

מונית מרחובות לתל מונד

מונית מרחובות לתל עדשים

מונית מרחובות לתל קציר

מונית מרחובות לתל שבע

מונית מרחובות לתל תאומים

מונית מרחובות לתלם

מונית מרחובות לתלמי אליהו

מונית מרחובות לתלמי אלעזר

מונית מרחובות לתלמי ביל"ו

מונית מרחובות לתלמי יוסף

מונית מרחובות לתלמי יחיאל

מונית מרחובות לתלמי יפה

מונית מרחובות לתלמים

מונית מרחובות לתמד

מונית מרחובות לתמרת

מונית מרחובות לתנובות

מונית מרחובות לתעוז

מונית מרחובות לתענך

מונית מרחובות לתפוח

מונית מרחובות לתפרח

מונית מרחובות לתקומה

מונית מרחובות לתקוע

מונית מרחובות לתרום

מונית מרחובות לתל אביב

מונית מרחובות לתל נוף

שרות מוניות ספיישל רחובות ניתן לפרטיים עסקיים ומוסדות, עיקר הפעילות של מוניות ברחובות מיום הקמתה הוא מוניות ספיישל לתיירים, אח"מים, אנשי עסקים, חברות היי טק, מפיקי אירועים, אומנים ולקוחות פרטיים.

המוניות שלנו מפוארות וחדשות. הנהגים, ותיקים ומנוסים ובעלי תודעת שירות מצויינת.

אל תחפשו את הזול ביותר ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

אנחנו מוניות ברחובות לשרותכם בכל עת

bottom of page